Inbjudan till Ljusnanskäret 9-10 februari

Nu är det snart dags för vår tävling Ljusnanskäret. Den 9-10 februari blir det klubbtävling på hemmaplan.

Inbjuder härmed klubbens B och A åkare att anmäla sig. Anmälan sker till kristin.silvroth@hotmail.se senast onsdagen den 16 januari. Övriga klubbar anmäler sig som vanligt via Indta.se

Planned Program Content (PPC) och tävlingsmusik ska lämnas i samband med anmälan. Om ni tävlat tidigare med samma PPC och/eller musik skriver ni det i mailet till mig, då ska ni inte skicka detta igen.

Inbjudan med all information kommer inom kort att finnas på Indta.se och på vår hemsida men observera att sista anmälningsdag för vår klubbs åkare är 16 januari så sammanställer jag en anmälan från oss. Anmälningsavgiften faktureras av klubbens kassör.

Kontakta gärna mig vid eventuella frågor.
Kristin Silvroth, 070-394 89 96